Site İçi Seo

Site İçi Seo

Site içi seo web sitemizin içerisinde yaptığımız tüm çalışmalara denir. Yazı paylaşımlarından görsel içeriklere verdiğimiz linklerden yorumlara kadar her şeye site içi seo denir

Site içi seo bir web sitesinin yapı taşlarıdır diyebiliriz çünkü arama motoru sıralamalarının belirlenmesinde kilit rol oynamaktadır.

Birazda site içi seo nasıl olur bundan bahsedelim…

Seo sıralamasında yükselmek için önce sitemizden başlamalıyız… Yazdığımız makalenin içeriği sitemizin düzgün kodlanması, içeriklerin kolay ulaşılabilmesi, ziyaretçinin ilgisini çekebilecek içeriklerin gösterilmesi gibi bir çok konuda yapılan çalışmalar bu kapsama girer. Sitemizin daha çok ziyaretçi çekebilmesi ve bu ziyaretçinin daha uzun süre sitemizde kalabilmesi de aslında bunlara bağlıdır.

Genel olarak Bakacak olursak Site içi seo kriterlerini aşağıdaki başlıklarda sıralayabiliriz.

Site İçi Seo

Not: Başlıklara tıklayarak konular hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki konular site içi seo için uygulamanız gereken kriterlerdir. Bunları bilmeniz sizin için hiç bir şey ifade etmez ta ki uygulamaya geçinceye kadar… Kaliteli ve seo uyumlu bir web site oluşturmak istiyorsanız bu kriterleri uygulayıp site içeriklerini bunlara göre hazırlamanız gerekmektedir.

Seo konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa yazının en altında bulunan iletişim bilgilerimizin bulunduğu bölümdeki bilgilerden bizlere ulaşabilir, ister deneyimli çalışanlarımızın verdiği danışmanlık hizmetini isterseniz de tamamen seo hizmetinizi bizden alabilirsiniz.

Bu konudan sonra Site Dışı Seo konumuzu da inceleyebilir ve seo bilgilerinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz…