Sosyal Medya Uzmanlığı

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

İNSTAGRAM | TWİTTER | FACEBOOK | YOUTUBE

İNTERNETİN ALTIN ANAHTARI

Sosyal medya sandığımız kadar önemsiz değil!

Öyleki yaptığımız paylaşımlar hem işimizi hemde hayatımızı doğrudan etkilemeye devam ediyor.

Gelin bu konuyu biraz daha detaylıca anlatalım…

“GÜNÜMÜZDE SOSYAL MEDYA”

Öyle bir yer düşünün ki günde 3 Milyar insanın girip dolaştığı ve hayatının özel anlarını ve arkadaşlıklarını paylaştığı bir ortam. Her türden insanın girip çıktığı bu yerde öyle büyük bir potansiyel vardır ki işinizle ilgili tüm sınırları bir anda ortadan kaldırabilir.

Sosyal medya mecraları bize neler verebilir biraz bunlardan bahsedelim.

Teknolojiden önce standart çalışma sistemleri bazı kriterleri göz önünde bulundurmak zorundaydılar. Örnek olarak bir ayakkabı ustasısınız. Ayakkabı yapıp satmak için öncelikle insanların yoğun olarak kullandığı bir yerde dükkan açmak zorundasınız. İnsan sirkülasyonu ürettiğiniz ayakkabıları daha fazla kişinin görmesine ve bunun sonucunda satış potansıyelinizin artmasına neden olacaktır… Ancak bu maliyetli bir iştir. Yatırım gereklidir. Bu yatırımın sonucunda satışlarınızın beklediğiniz oranda ilerlememesi elinizdeki birikimin yok olmasına neden olabilir…

Sosyal medya da ise yapacağınız akıllı paylaşımlar ile herhangi bir riske girmeden ürettiklerinizi binlerce insana ulaştırabilir ve marka değerinizi yükseltip satışlarınızı arttırabilirsiniz. Günümüzde bir çok firma bu strateji ile sadece depolarından ürünleri kargolayarak marka değerine değer katıyorlar.

Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı

“BİRAZ TEKNİK BİLGİ”

Sosyal medya çalışma mantığı aslında çok karmaşık olduğu kadar çok da basittir. Kendinize bir hesap açarsınız. Ne yapacağınızı tam olarak bilmezsiniz. Bir kaç paylaşıma göz atıp aynısını kendinizin de yapabileceğini düşünürsünüz. İşte sosyal medya diğer insanların yaptıklarını birbiri ile karşılaştırıp etkileşime girmesini sağlayan basit bir araçtır aslında.

Diğer taraftan bir markanız var ve sosyal medya da hesap oluşturdunuz. Ancak ne gelen oldu nede giden. Bu durumda diğer insanlara ulaşmak için yapabileceğinizin sınırı yoktur. Tek sınır sizsiniz. Günlük 3 milyar insanın dolaştığı bir alanda sizin kimseye ulaşamamanız bir mucize olacaktır. Hemen analitik bir düşünce ile neler yapabileceğinize bir bakalım..

Sosyal Medya UZMANLIĞI

1) İlgi çekici görseller hazırlamak

2) Vurucu kelimelerle insanları sayfanıza çağırmak

3) Ünlü kişilerden rol çalmak

4) Küçük promosyonlar düzenlemek

5) Viral reklam oluşturmak

6) Hashtahları (#) kullanmak

7) Yorumlara samimi cevaplar vermek

“SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI”

Sosyal medya uzmanlığı sizin günlük sosyal hesaplarınızı takip ederek ve size özel içerikler hazırlayarak daha fazla ziyaret ve beğeni alabileceğiniz planlar oluşturur.

Daha önce yapılan paylaşımları analiz ederek yeni yapılacak içeriklerin nasıl olması gerektiğini ve bunların daha fazla kitleye ulaşması için hangi çalışmaların yapılmasının doğru olacağına karar verir.

İşletmenizin sosyal medya da güçlenmesi demek sizin marka kalitenizin yükselmesi satışlarınızın artması ve şirket popülaritesinin çoğalması demektir.

İnsanların ihtiyaçları olduğunda başka markalara değilde sizin markanıza yönelmesi demektir. Akılda kalıcı bir strateji ile bir çok rakibinizden önde olabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanlığı hizmetimiz ile bir çok firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ile en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Sizde sosyal medyada yükselmeyi amaçlıyorsanız şu anda en doğru yerdesiniz.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanlığı

 

Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı
AKLINA TAKILANLARI HEMEN SOR