Sosyal Medya Uzmanlığı

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

İNSTAGRAM | TWİTTER | FACEBOOK | YOUTUBE

Zaman Sosyal Medya Zamanı

Paylaşımlarınız daha dikkat çekici

Reklamlarınız daha kaliteli

Harcamalarınız daha az olacak.

Nasıl mı?

Sosyal Medya Yönetimi

Türkiye de 54 Milyon sosyal medya kullanıcısı bulunuyor ve sadece sosyal medya üzerinden yapılan günlük satış tutarı 35 Milyon TL. Bu tutar her geçen gün daha da artıyor.

Sosyal medya da paylaşımlarınız ne kadar dikkat çekici olursa o kadar fazla takipçiye ve potansiyel müşteriye ulaşırsınız.

Bunu sağlayabilmek için güçlü grafiklere ve uzun soluklu sosyal medya planlamasına ihtiyacınız var.

Biz sizin yerinize satışa özel hedef kitlenizi belirliyoruz ardından bu hedef kitleyi takipçi olarak kazandırmak için strateji oluşturup ödül ile sonuca ulaşıyoruz.

Reklamlarınızı sizin yerinize hazırlıyoruz. Etkili reklam çalışmaları ile nokta atışı hedefleme ve doğru mesajı ileten görseller hazırlayarak sosyal medyaya tam hakimiyet sağlayıp en etkili dönüşleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllardır bir çok kişisel ve firmanın sosyal medya hesabı yönetimini başarılı bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bu profesyonel hizmetten yararlanmak için hemen iletişime geçin

Daha fazla bilgi almak için whatsapp tan iletişime geçip tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanlığı

MAYIS AYINA ÖZEL TANIŞMA PAKETİ

  • Grafikleri hazırlanmış şekilde her gün düzenli 1 paylaşım, ayda toplam 30 paylaşım.
  • Kampanyaya özel grafikleri hazırlanmış ayda 2 reklam.
  • Kitleye özel hediyeler ile takipçi arttırma ayda 4 kampanya
  • Aylık istatistik detay raporlaması

Tanışma Fiyatı  Her Şey Dahil

450 tl

Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı

“BİRAZ TEKNİK BİLGİ”

Sosyal medya çalışma mantığı aslında çok karmaşık olduğu kadar çok da basittir. Kendinize bir hesap açarsınız. Ne yapacağınızı tam olarak bilmezsiniz. Bir kaç paylaşıma göz atıp aynısını kendinizin de yapabileceğini düşünürsünüz. İşte sosyal medya diğer insanların yaptıklarını birbiri ile karşılaştırıp etkileşime girmesini sağlayan basit bir araçtır aslında.

Diğer taraftan bir markanız var ve sosyal medya da hesap oluşturdunuz. Ancak ne gelen oldu nede giden. Bu durumda diğer insanlara ulaşmak için yapabileceğinizin sınırı yoktur. Tek sınır sizsiniz. Günlük 3 milyar insanın dolaştığı bir alanda sizin kimseye ulaşamamanız bir mucize olacaktır. Hemen analitik bir düşünce ile neler yapabileceğinize bir bakalım..

Sosyal Medya

1) İlgi çekici görseller hazırlamak

2) Vurucu kelimelerle insanları sayfanıza çağırmak

3) Ünlü kişilerden rol çalmak

4) Küçük promosyonlar düzenlemek

5) Viral reklam oluşturmak

6) Hashtahları (#) kullanmak

7) Yorumlara samimi cevaplar vermek

“SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI”

Sosyal medya uzmanlığı sizin günlük sosyal hesaplarınızı takip ederek ve size özel içerikler hazırlayarak daha fazla ziyaret ve beğeni alabileceğiniz planlar oluşturur.

Daha önce yapılan paylaşımları analiz ederek yeni yapılacak içeriklerin nasıl olması gerektiğini ve bunların daha fazla kitleye ulaşması için hangi çalışmaların yapılmasının doğru olacağına karar verir.

İşletmenizin sosyal medya da güçlenmesi demek sizin marka kalitenizin yükselmesi satışlarınızın artması ve şirket popülaritesinin çoğalması demektir.

İnsanların ihtiyaçları olduğunda başka markalara değilde sizin markanıza yönelmesi demektir. Akılda kalıcı bir strateji ile bir çok rakibinizden önde olabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanlığı hizmetimiz ile bir çok firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ile en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Sizde sosyal medyada yükselmeyi amaçlıyorsanız şu anda en doğru yerdesiniz.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı
AKLINA TAKILANLARI HEMEN SOR