WEB TASARIM

Seo Uyumlu Kodlama

Firma Sitesi

Web Tasarım

Firmanızın adına özel bir site ile daha fazla kişiye ulaşabilir ve müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

Online Satış Sitesi

Web Tasarım

Online satış sitesi ile ticarete girip binlerce kişiye ulaşıp hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özel Tasarım Web Site

Web Tasarım

Özel Tasarım site ile hayalinizdeki farklı fikirleri hayata geçirebilir kendi kitlenize ulaşabilirsiniz.

“Neden Web Site”

Küçük ölçekli bir işletme veya dev bir holding… Nasıl bir iş şekliniz olursa olsun müşterilerinize ulaşabileceğiniz en hızlı yol internettir. Saniyeler içerisinde işiniz ile ilgili bir çok bilgiyi Dünya’nın neresinde olursa olsun müşterilerinize anında ulaştırabiliyorsunuz.

İnternetteki kartvizitiniz ise web sitenizdir. Gerçek hayattaki gibi de değil üstelik, kartvizitinizin içinde sadece iletişim bilgileriniz değil aynı zamanda ürettiğiniz veya ticaretini yaptığınız tüm ürünler, referanslarınız, videolu görselleriniz ve daha bir çok şey var.

Bu kartviziti ne kadar fazla kişiye ulaştırabilirseniz iş yapma potansiyelinizi o kadar arttırabilirsiniz.

Hoş ve akılda kalıcı bir siteniz olduğunu düşünün. İnsanlar sizi unutmayacaktır. Üstelik çevreleri ile paylaşacaklardır. Potansiyel müşterileriniz gün geçtikçe artacaktır.

Web Tasarım

“Nasıl Bir Web Site”

Web site açmayı uzun süredir düşünüyorsunuz veya aklınıza mükemmel bir fikir geldi ve bunu bir an önce hayata geçirmek istiyorsunuz. Ancak bu işi doğru dürüst yapacak birini nasıl bulacaksınız…

Web site sadece görsel yeterlilik değildir. Web site Ön görünümü, Kullanıcı Paneli, Yönetici Paneli, Görsel tasarım bölümü ve kod bölümü ile tam bir uyum içinde olmalıdır. Eğer herhangi birini eksik bırakırsak bu bizim zamanımızı kaybetmemize ve paramızı sokağa atmamıza neden olur.

Düzenli kodlama, kolay kullanıcı ve yönetici paneli ve kaliteli görseller ile muhteşem bir site için profesyonel bir ekip ile çalışmak gereklidir. Yoksa işleriniz ve hayallerinizin yarım kalma olasılığı çok yüksektir.

Öncelikle düzgün görünümlü bir tasarım olmalı, işletmenize özel bir tasarım veya örnekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Hızlı olmalı ve Seo dostu bir site olmalı. Sonuç olarak alışılmışın dışında özel bir site sizin olacak…

Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım

Web site ile ilgili bilmeniz gerekenler…

İyi tasarlanmış seo uyumlu web sitesi sizi anahtar kelime aramalarında üst sıralara çıkarmak için yeterli değildir. Ancak olması gereklidir.

Bunun yanında Web Sitenizi Sosyal Medya trafiği ile güçlendirip, benzersiz makaleler yazıp aynı zamanda site dışı bir seo çalışması yapıldığı takdirde hızlı bir şekilde aramalarda üst sıralarda çıkacaksınız.

Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu gün işiniz için yapacağınız yatırım size inanamayacağınız şekilde büyük bir geri dönüş yapacak.

Web Tasarım
AKLINA TAKILANLARI HEMEN SOR